ShowcaseImage

Valgus meie ümber inspireerib, meelitab, võimaldab suhelda, määrab meeleolu ja emotsionaalse kvaliteedi...

Kvaliteetne valgustus on tootlikkuse ja võimekuse töövahend

24. märtsil külastas väike rühm huvilisi Narvas asuvat elektroonikatehast RD Electronic, mille eelkäijaks oli nõukogude ajal ligipääsmatu sõjaelektroonikatehas Baltijets. EASi rahaga 1993. aastal loodud RD Electronic on koos oma partneri SIA Zinatnikasis Centrs Mikroelektronikaga ja aktsionäriga AS „ALFA RPAR” Baltimaade suurim elektroonikatootja.

Ühiselt töötatakse välja ja koostatakse vastavalt tellimustele elektroonikaskeeme eri tööstusharudele. Omades ISO sertifikaati 13485:2003, valmistatakse eri riikidest pärit klientidele meditsiinilisi SPO sensoreid, voosensoreid (flowsensor), difusioonsensoreid ja muid meditsiinitarvikuid. 87 % kogutoodangust läheb Eestist välja – Saksamaale, Soome, Norrasse, Lätti ja Venemaale. Tõsi, tarned Venemaale on vähenenud, nii nagu teistelgi Euroopa riikidel. Sellegipoolest on ettevõttel jõudlust oma haaret laiendada ja tellimusi juurde võtta. Nõukogudeaegse sõjatööstuselektroonika tootjana on ettevõttel head kogemused. Kes meist ei mäleta nõukogudeaegset radioolat Estonia, mille jaoks valmistati samas tehases elektroonikakomponente, mis Punases RETis lõplikuks tooteks valmis vormiti. Eesti esimene lauaarvuti JUKU oli aga täielikult samast tehasest pärit.

Lae siit alla terve artikkle PDF formaadis

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 41 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.