ShowcaseImage

Valgus meie ümber inspireerib, meelitab, võimaldab suhelda, määrab meeleolu ja emotsionaalse kvaliteedi...

Kvaliteetne valgustus on tootlikkuse ja võimekuse töövahend

Elektriala 8Üle 60 % valgustuslahendustest oli 2008. aasta Euroopas vananenud ja energiakuluka lahendusega. Eestis võib olukord olla halvemgi, sest elektrienergia hind on seni olnud Euroopa Liidu madalaim ja energiakulust olulisemaks on peetud valgustuspaigaldise odavaimat maksumust soetamishetkel.

Kuigi uusehitisi on vabariigi taastamisjärgselt kerkinud tohutult ning paljud hooned on renoveeritud, ei ole ka 2010. aastaks hoonevaldajate teadlikkuse tase valgustuspaigaldise energiakokkuhoiust, selle vajalikkusest ja võimalikkusest oluliselt muutunud. Ometi kohustab Euroopa Liidu direktiiv 2020. aasta lõpuks kõiki uusehitisi rajama liginullenergiahoonele vastavalt. Eeskuju selleks peavad andma riigile kuuluvad asutused, kellel soovitatakse juba 2 aastat varem oma uusehitised ehitada  liginullenergiahoonena. Viimane tähendab väga energiatõhusat hoonet, mille vähene vajalik energiakulu rahuldatakse taastuvatest energiaallikatest.

 

Lae siit alla terve artikkel PDF formaadis.

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 92 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.