ShowcaseImage

Valgus meie ümber inspireerib, meelitab, võimaldab suhelda, määrab meeleolu ja emotsionaalse kvaliteedi...

Kvaliteetne valgustus on tootlikkuse ja võimekuse töövahend

Odav ühekordne ostuhindMajanduse rasked ajad sunnivad säästma. Säästa püütakse igal alal. Ka valgustuspaigaldiste valdkonnas küsitatakse müüjalt vaid üksikvalgusti hinda, mitte seda, kui palju kogu lahendus maksma läheb või energiat kulutama hakkab.
Nüüdisaegsed teadmised ja tehnoloogia võimaldavad toota üha tõhusamat valgustite optikat ning valgusviljakamaid lampe, mis koos töötades tõstavad valgustuspaigaldiste efektiivsust, alandades samal ajal tarbitavat energiakulu.

 

 

Nõukogude ajal meeldis meile kangesti tsiteerida inglaste vanasõna: “Me ei ole nii jõukad, et osta odavaid kingi,” sest odavad kingad kippusid tekitama jalgadele rakke vms, mille ravimiseks tuli teha lisakulutusi ravimitele ja ajale moodustades ühtekokku koos närvikuluga märksa suurema väljamineku. Nüüd, kui meil on olemas valik, kas hankida valgustuspaigaldis odava raha eest, et täita minimaalsed valgustustehnilised nõuded ning maksta kinni suur energiakulu valgustuse pideval kasutamisel või kulutada pigem rohkem raha valgustite hankimisel, mille energiakulu on tunduvalt väiksem, oleme aga eelpool mainitud vanasõna unustanud. Miks on uut tüüpi valgustid märksa kallimad kui 10–15 aastat tagasi kasutusel olnud valgustid?

 

Lae siit alla terve artikkel PDF formaadis.

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 40 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.