ShowcaseImage

Valgus meie ümber inspireerib, meelitab, võimaldab suhelda, määrab meeleolu ja emotsionaalse kvaliteedi...

Kvaliteetne valgustus on tootlikkuse ja võimekuse töövahend

Esimesed sammudKuigi energiasäästu vajadusest räägitakse juba aastaid, on vähestel ettevõtetel konkreetseid meetmeid valgustuse valdkonnas ette näidata. Mida siis tuleks silmas
pidada neil, kes alles mõtteid mõlgutavad, kuid ei ole veel otsusele jõudnud?


Valgustusenergia kokkuhoid algab valgustite valikust, mis tähendab erinevate valgustite tehniliste ning optiliste parameetrite võrdlust. Kui seni on harjutud tegema valikuid ostuhinna järgi, siis nüüd tuleb esmalt selgeks saada see, mida tegelikult antud hinna puhul ostetakse. Kui mingit valgustit reklaamitakse „öko“ nimetusega, siis on oluline välja selgitada, mida antud kontekstis „öko“ reaalselt tähendab. Enamasti tähendab see odavat ostuhinda valgusti ühiku kohta, mis valgustite terviklahenduse puhul ei olegi enam ökonoomne, sest hankida tuleb rohkem valgusteid, mille summaarne energiavajadus on märksa kõrgem kallimate energiatõhusate valgustite hinnast.


Lae siit alla terve artikkel PDF formaadis.

 

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 73 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.