ShowcaseImage

Valgus meie ümber inspireerib, meelitab, võimaldab suhelda, määrab meeleolu ja emotsionaalse kvaliteedi...

Kvaliteetne valgustus on tootlikkuse ja võimekuse töövahend

Allalaetavad materjalid

Valgustusenergia säästmisvõimlaustestEnergia säästmise vajadus on muutunud tähtsamaks kui kunagi varem. Tõusvad energiahinnad ja Euroopa Liidu direktiivid sunnivad uute objektide kavandamisel järgima energiakulude vähendamiseks parimaid lahendusi. Paraku on enamik Eesti vastava ala spetsialiste alles beebimähkmetes ega oska lahendada projekte, pidades silmas energiasäästu tervikuna.

 

Kui tellija suudabki kokku panna kõrgetasemelise projektülesande, nullitakse head plaanid kas projekteerimise käigus mingil etapil oskuste puudumise tõttu või ehitushanke korraldamisel, kus konkurentsi tingimustes püüab iga ehitaja objekti endale võita hinda alla lüües, teadmata, mida projektülesandes tegelikult nõutud on. Nii juhtubki, et püstitatud nõue, et hoone vastaks energiamärgisele A, muutub tavapäraseks F- või G-energiamärgiseks, kui seda üldse arvutataksegi.

 

Lae siit alla terve artikkel PDF formaadis.

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 42 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.