Allalaetavad materjalid


Sellel leheküljel on teave ainult avalike koolituste kohta 

 


15.11.2018 toimub Tartus  AHHAA keskuse Apollo saalis Auditroni koolitus  teemal "Tänapäeva nõuded kvaliteetsele ja säästvale valgustuspaigaldisele" (8 ak.tundi). Loengu sisu: Kuidas planeerida üleminekut leedvalgustusele. Mida peab käsitlema lähteülesanne. Olulised küsimused tellijale. Tüüpilised vead, mida kavandamisel ja rekonstrueerimisel tehakse. Hooldetegur valgusarvutustes. Kuidas lugeda valgustite tootelehti ja mis peab seal olema. Rohelise hoone sertifikaat vs Tervisliku hoone sertifikaat. Värelus - väljakutse leedvalgustuses. Miks see on oluline. Valgustuse juhtimise võimalused sisepaigaldistes. Tüüpilised vead lahendustes. Täpsem info koolituse kohta on siin


20.11.2018 toimub EVS koolitus Eesti Standardikeskuses,  Akadeemia tee 21/6  2. korruse loengusaalis teemal "Uuemat teavet leedvalgustusest" (6 ak.tundi). Koolituse sisu: 

Rohelise hoone sertifikaat LEED on muutunud Eestis juba üsna tavaliseks, mida püütakse saavutada. Well Building sertifikaadist ei teata veel midagi, kuigi see on loodud 2014.aastal. Mis see on ja kuidas aitab oskuslikult lahendatud valgustus selle saamisele kaasa? Miks peaks WELL sertifikaadi poole püüdlema? Räägime leedvalgustuse mõjust inimese tervisele ja kuidas seda enda kasuks pöörata. Räägime ka probleeme tekitanud valguslahendustest ja mida oleks pidanud nende välja ehitamisel jälgima. Lisateave koolituse kohta on siin


 

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 94 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.