Allalaetavad materjalid


Sellel leheküljel on teave ainult avalike koolituste kohta 

 


26.novembril 2019 toimub Eesti Kaubandus-Tööstuskojas, Toom-Kooli 17 Tallinnas loeng teemal "Energiasäästlik ja kvaliteetne valgustus - kontoris, tööstuses ja kaubanduses" (6 ak.tundi).  Koolituse sisu: Küsimused, mis tulevad lahendada valgustuspaigaldise kavandamisel energiasäästlikuks, millest alustada, mida vältida, kuidas kontrollida teostatud projekti ja mitte eksida hanke kuulutamisel. Millele veel tähelepanu pöörata, mida vältida. Räägime tüüpilistest eksiarvamustest ja vigadest, mida kiputakse tegema. Räägime ka töötajate tervist hoidvast ning produktiivsust tõstvast valgustusest, mis järgib ööpäevarütmi. Samuti räägime võimalike vigade vältimisest kaubanduses kaupade valgustamisel. Lähemat teavet koolitusest saab siit.

 

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 162 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.