Allalaetavad materjalid


Sellel leheküljel on teave ainult avalike koolituste kohta 


 3.aprillil 2018 Auditroni koolitus Tartus SA Teaduskeskuses AHHAA, Sadama 1 teemal: "Olemasoleva valgustuspaigaldise rekonstrueerimine energiasäästlikuks" (8 ak.h). Teema sisu: Millised valgustuspaigaldised raiskavad energiat enim ja millest alustada valgustuspaigaldise rekonstrueerimist. Leedvalgustus teeb oma võidukäiku. Osad kasutajad on väga rahul, osad aga vaevlevad probleemide rägastikus. Milliseid küsimusi tuleb esitada valgustite valikul, mida peab teadma projekteerija. Kuidas ennetada võimalikke probleeme nii palju kui see on võimalik. Leedvalgustite hinnad on väga laias skaalas. Mis selle hinna taga peitub. Millistel tingimustel võib nõustuda odavama hinnaklassiga valgustite hankega. Kuidas teha õigeid otsuseid ja mida tuleb jälgida vältimaks hilisemaid probleeme valgustuspaigaldise kasutajana. Lisaks räägime ka sellest, mida peab teadma leedvalgustuse värelusest, voolupulsatsioonist, sinispektri mõjust tervisele ja meie ööpäevarütmile.


 

 

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 58 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.