...Leedtehnoloogia kiire areng ja selle kiire kasutusele võtmine on toonud paljudele inimestele probleeme kas ööpäevarütmi segipaiskumises või silmadele langenud liigses koormuses. Et tehnoloogia areng ei rikuks me tervist, on oluline teada, kuidas end kaitsta. Eriti oluline on seda teemat teada väikelaste vanematel.Lähemalt saab teemast lugeda Elektriala numbritest 4 ja 5. 2017. Artiklid leiab ka kodulehelt erialaste artiklite alt Lisateave: 2019. a. kevadel andis CIE välja ametliku pressiteate selle kohta, et sinispektrit on loodusvalguses sadu kordi rohkem, kui sisevalgustuses ning kui ei teki probleeme liigse valgusräigusega, ei tohiks sinivalgusrisk mõjutada terve inimese nägemist. Laste ja vanurite silmad on aga märksa tundlikumad ja alluvad teistele reeglitele.

 

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 34 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimekusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.